Surf Sports

2016/17 SunSmart Pool Rescue Series

2016/17 SunSmart Pool Rescue Series

Results

Overall Club Rank & Points

Place Name Club Points
1 Scarboro SLSC Inc 174
1 Trigg Island SLSC 174
2 Fremantle SLSC 142
3 Mullaloo SLSC 138
4 Sorrento SLSC (Inc) (WA) 97
5 Port Bouvard SLSC 89
6 Coogee Beach SLSC Inc (WA) 85
7 Secret Harbour SLSC 56
8 City of Perth SLSC 22

30 + Female 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Fiona Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Melissa Martyn (F) Port Bouvard SLSC 5
3 Andrea McDougall (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 4

30 + Female 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Fiona Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Jane Watson (F) Port Bouvard SLSC 5
3 Melissa Martyn (F) Port Bouvard SLSC 4
4 Michelle Hodges (F) Port Bouvard SLSC 3

30 + Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Fiona Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Jane Watson (F) Port Bouvard SLSC 5
3 Caitlyn Rothnie (F) Fremantle SLSC 4
4 Melissa Martyn (F) Port Bouvard SLSC 3
5 Michelle Hodges (F) Port Bouvard SLSC 2
6 Andrea McDougall (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 1

30 + Female 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Fiona Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Andrea McDougall (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Jane Watson (F) Port Bouvard SLSC 4
4 Melissa Martyn (F) Port Bouvard SLSC 3

30 + Male 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Andrew Ridley (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Patrick Watson (M) Port Bouvard SLSC 5
3 Richard Cleveland (M) Port Bouvard SLSC 4

30 + Male 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Patrick Watson (M) Port Bouvard SLSC 6
2 Richard Cleveland (M) Port Bouvard SLSC 5
3 John Hodges (M) Port Bouvard SLSC 4

30 + Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Darren Spencer (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 6
2 Patrick Watson (M) Port Bouvard SLSC 5
3 Andrew Ridley (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 4
4 Richard Cleveland (M) Port Bouvard SLSC 3
5 Graeme Rothnie (M) Fremantle SLSC 2
5 John Hodges (M) Port Bouvard SLSC 2

30 + Male 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Andrew Ridley (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Patrick Watson (M) Port Bouvard SLSC 5
3 Graeme Rothnie (M) Fremantle SLSC 4
4 John Hodges (M) Port Bouvard SLSC 3

Open Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
4 Elizabeth Abrahams (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 3

Open Female 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
4 Elizabeth Abrahams (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 3

Open Male 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Joshua Windsor (M) Trigg Island SLSC 6
2 Lachlan Meldrum (M) Trigg Island SLSC 5
3 Callan Smith (M) Mullaloo SLSC 4
4 Jake Smith (M) Mullaloo SLSC 3
5 Ben Jones (M) Mullaloo SLSC 2
6 Matthew Rowe (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 1
7 Andrew Metcalfe (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

Open Male 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Joshua Windsor (M) Trigg Island SLSC 6
2 Ben Jones (M) Mullaloo SLSC 5
3 Lachlan Meldrum (M) Trigg Island SLSC 4
4 Callan Smith (M) Mullaloo SLSC 3
5 Matthew Rowe (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 2
6 Andrew Metcalfe (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 1

Open Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Joshua Windsor (M) Trigg Island SLSC 6
2 Jake Smith (M) Mullaloo SLSC 5
3 Callan Smith (M) Mullaloo SLSC 4
4 Ben Jones (M) Mullaloo SLSC 3
5 Andrew Metcalfe (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 2
6 Lachlan Meldrum (M) Trigg Island SLSC 1
7 Matthew Rowe (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 0

Open Male 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Jake Smith (M) Mullaloo SLSC 6
2 Joshua Windsor (M) Trigg Island SLSC 5
3 Callan Smith (M) Mullaloo SLSC 4
4 Lachlan Meldrum (M) Trigg Island SLSC 3
5 Ben Jones (M) Mullaloo SLSC 2
6 Andrew Metcalfe (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 1
7 Matthew Rowe (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 0

U/10 Female 35m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Jessica Noorman (F) Secret Harbour SLSC 6
2 Gabrielle Gibbons (F) Fremantle SLSC 5
3 Mia Tigchelaar (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 4
4 Sequoia Gamble (F) Scarboro SLSC Inc 3
5 Ava McAlinden (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 2
5 Ashley Hodges (F) Port Bouvard SLSC 2
7 Ava McCullagh (F) Scarboro SLSC Inc 0
8 Imogen Ashworth (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/10 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Gabrielle Gibbons (F) Fremantle SLSC 6
2 Mia Tigchelaar (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Jessica Noorman (F) Secret Harbour SLSC 4
4 Cameron Currey (F) Fremantle SLSC 3
5 Ashley Hodges (F) Port Bouvard SLSC 2
6 Josie Hicks (F) Trigg Island SLSC 1
7 Imogen Ashworth (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0
8 Amy Jones (F) Scarboro SLSC Inc 0

U/10 Male 35m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Zachary Mills (M) Trigg Island SLSC 6
2 Charlie Groom (M) Fremantle SLSC 5
3 Cooper Howard (M) Scarboro SLSC Inc 4
4 Kallan Parsons (M) Trigg Island SLSC 3
5 Nicholas Davidson (M) Fremantle SLSC 2
6 Jett Jaeger-Harvey (M) Trigg Island SLSC 1
7 Joseph Tyrrell (M) Secret Harbour SLSC 0
8 Robert Johnson (M) Scarboro SLSC Inc 0

U/10 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Zachary Mills (M) Trigg Island SLSC 6
2 Cooper Howard (M) Scarboro SLSC Inc 5
3 Nicholas Davidson (M) Fremantle SLSC 4
4 Jett Jaeger-Harvey (M) Trigg Island SLSC 3
5 Charlie Groom (M) Fremantle SLSC 2
6 Robert Johnson (M) Scarboro SLSC Inc 1
7 Joseph Tyrrell (M) Secret Harbour SLSC 0
8 Kallan Parsons (M) Trigg Island SLSC 0

U/11 Female 35m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Alice Harwood (F) Scarboro SLSC Inc 6
2 Mikaela Innocent (F) Trigg Island SLSC 5
3 Ella Tobin (F) Scarboro SLSC Inc 4
4 Ava Arscott (F) Secret Harbour SLSC 3
5 Sophie Mills (F) Mullaloo SLSC 2
6 Saskia Wigley (F) Scarboro SLSC Inc 1
8 Sally Clark (F) Fremantle SLSC 0

U/11 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Alice Harwood (F) Scarboro SLSC Inc 6
2 Mikaela Innocent (F) Trigg Island SLSC 5
3 Ella Tobin (F) Scarboro SLSC Inc 4
4 Ava Arscott (F) Secret Harbour SLSC 3
6 Sophie Mills (F) Mullaloo SLSC 1
7 Saskia Wigley (F) Scarboro SLSC Inc 0
8 Sally Clark (F) Fremantle SLSC 0

U/11 Female Line Throw

Place Name Club Points
1 Scarboro SLSC Inc Team A
Alice Harwood (F), Ella Tobin (F)
Scarboro SLSC Inc 6

U/11 Male 35m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Jarvis Caren (M) Trigg Island SLSC 6
2 Connor Mahon (M) Mullaloo SLSC 5
3 Attilakai Grayson-Dharmaputra (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 4
4 Flynn Spencer (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 3
5 Lucas Walker (M) Trigg Island SLSC 2
6 Rhys Bawden (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 1
7 Riley Somers (M) Scarboro SLSC Inc 0
8 Madoc Lanfear Appleby (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/11 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Jarvis Caren (M) Trigg Island SLSC 6
2 Madoc Lanfear Appleby (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Heath Lindup (M) Trigg Island SLSC 4
4 Rhys Bawden (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 3
5 Lucas Walker (M) Trigg Island SLSC 2
6 Connor Mahon (M) Mullaloo SLSC 1
7 Attilakai Grayson-Dharmaputra (M) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/12 Female 50m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Amber Passera (F) Scarboro SLSC Inc 6
2 Morgan Knox (F) Scarboro SLSC Inc 5
3 Charlotte Gibbons (F) Fremantle SLSC 4
4 Annika Rasmussen (F) Mullaloo SLSC 3
5 Eliza Hodder (F) Trigg Island SLSC 2
6 Phoebe Jones (F) Scarboro SLSC Inc 1
7 Ruby Cohen (F) Scarboro SLSC Inc 0
8 Phoebe Ashworth (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/12 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Morgan Knox (F) Scarboro SLSC Inc 6
2 Charlotte Gibbons (F) Fremantle SLSC 5
3 Amber Passera (F) Scarboro SLSC Inc 4
4 Annika Rasmussen (F) Mullaloo SLSC 3
5 Eliza Hodder (F) Trigg Island SLSC 2
6 Phoebe Ashworth (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 1
7 Jasmine Noorman (F) Secret Harbour SLSC 0
8 Francesca Ashurst (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/12 Female Line Throw

Place Name Club Points
1 Coogee Beach SLSC Inc (WA) Team A
Francesca Ashurst (F), Phoebe Ashworth (F), Annaliese Cummings (F)
Coogee Beach SLSC Inc (WA) 6
2 Scarboro SLSC Inc Team A
Phoebe Jones (F), Amber Passera (F)
Scarboro SLSC Inc 5

U/12 Male 50m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Kelton Rothnie (M) Fremantle SLSC 6
2 Benjamin Snook (M) Scarboro SLSC Inc 5
3 Jonah Thomas (M) Trigg Island SLSC 4
4 Maverick Cake (M) Scarboro SLSC Inc 3
5 Kai Marchetto (M) Trigg Island SLSC 2
6 Brennus Fogarty-Pryor (M) Fremantle SLSC 1
7 Luka Moore (M) Trigg Island SLSC 0
8 Jackson Ballardin (M) Trigg Island SLSC 0

U/12 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Kelton Rothnie (M) Fremantle SLSC 6
2 Ryan Hewlett (M) Mullaloo SLSC 5
3 Benjamin Snook (M) Scarboro SLSC Inc 4
4 Maverick Cake (M) Scarboro SLSC Inc 3
5 Kai Marchetto (M) Trigg Island SLSC 2
6 Jonah Thomas (M) Trigg Island SLSC 1
7 Brennus Fogarty-Pryor (M) Fremantle SLSC 0
8 Luka Moore (M) Trigg Island SLSC 0

U/12 Male Line Throw

Place Name Club Points
1 Scarboro SLSC Inc Team A
Maverick Cake (M), Benjamin Snook (M)
Scarboro SLSC Inc 6
2 Trigg Island SLSC Team B
Kai Marchetto (M), Luka Moore (M)
Trigg Island SLSC 5

U/13 Female 50m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Grace Aberhart (F) Secret Harbour SLSC 6
2 Sascha Innocent (F) Trigg Island SLSC 5
3 Billie Armstrong (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 4
4 Emilie Kermath (F) Secret Harbour SLSC 3
5 Jane Harwood (F) Scarboro SLSC Inc 2
6 Neve Macleod (F) Mullaloo SLSC 1
7 Heather Bytheway (F) Mullaloo SLSC 0
8 Chloe Weir (F) Mullaloo SLSC 0

U/13 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Sascha Innocent (F) Trigg Island SLSC 6
2 Chloe Weir (F) Mullaloo SLSC 5
3 Billie Armstrong (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 4
4 Jane Harwood (F) Scarboro SLSC Inc 3
5 Heather Bytheway (F) Mullaloo SLSC 2
6 Neve Macleod (F) Mullaloo SLSC 1
7 Emilie Kermath (F) Secret Harbour SLSC 0
8 Zoe Capper (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U/13 Female Line Throw

Place Name Club Points
1 Mullaloo SLSC Team B
Annika Rasmussen (F), Chloe Weir (F)
Mullaloo SLSC 6
2 Secret Harbour SLSC Team B
Ella Arscott (F), Jasmine Noorman (F)
Secret Harbour SLSC 5
3 Mullaloo SLSC Team A
Heather Bytheway (F), Neve Macleod (F)
Mullaloo SLSC 4
4 Secret Harbour SLSC Team A
Grace Aberhart (F), Emilie Kermath (F)
Secret Harbour SLSC 3
5 Port Bouvard SLSC Team A
Charlie Hodges (F)
Port Bouvard SLSC 2

U/13 Male 50m Brick Carry

Place Name Club Points
1 Ben Johnson (M) Scarboro SLSC Inc 6
2 Caleb Mills (M) Mullaloo SLSC 5

U/13 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Ben Johnson (M) Scarboro SLSC Inc 6
2 James Currey (M) Fremantle SLSC 5
3 Caleb Mills (M) Mullaloo SLSC 4

U/13 Male Line Throw

Place Name Club Points
1 Fremantle SLSC Team A
James Currey (M), Kelton Rothnie (M)
Fremantle SLSC 6

U/14 Female 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Hannah Jones (F) Scarboro SLSC Inc 6
2 Darcey Brooks (F) Mullaloo SLSC 5
3 Meesha Rothnie (F) Fremantle SLSC 4
4 Bianca Jervis (F) Fremantle SLSC 3
5 Amelia Cleveland (F) Port Bouvard SLSC 2

U/14 Female 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Bianca Jervis (F) Fremantle SLSC 6
2 Hannah Jones (F) Scarboro SLSC Inc 5
3 Darcey Brooks (F) Mullaloo SLSC 4
4 Amelia Cleveland (F) Port Bouvard SLSC 3
5 Jessica Cake (F) Scarboro SLSC Inc 2
6 Meesha Rothnie (F) Fremantle SLSC 1

U/14 Female 35m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Bianca Jervis (F) Fremantle SLSC 6
2 Hannah Jones (F) Scarboro SLSC Inc 5
3 Meesha Rothnie (F) Fremantle SLSC 4
4 Jessica Cake (F) Scarboro SLSC Inc 3
5 Darcey Brooks (F) Mullaloo SLSC 2
6 Amelia Cleveland (F) Port Bouvard SLSC 1

U/14 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Grace Aberhart (F) Secret Harbour SLSC 6
2 Meesha Rothnie (F) Fremantle SLSC 5
3 Jessica Cake (F) Scarboro SLSC Inc 4
4 Hannah Jones (F) Scarboro SLSC Inc 3
5 Bianca Jervis (F) Fremantle SLSC 2
6 Amelia Cleveland (F) Port Bouvard SLSC 1

U/14 Male 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Trent Huzzard (M) Scarboro SLSC Inc 6
2 Harrison Hynes (M) Fremantle SLSC 5

U/14 Male 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Harrison Hynes (M) Fremantle SLSC 6
2 Jacob McIvor (M) Secret Harbour SLSC 5
3 Trent Huzzard (M) Scarboro SLSC Inc 4

U/14 Male 35m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Trent Huzzard (M) Scarboro SLSC Inc 6
2 Harrison Hynes (M) Fremantle SLSC 5

U/14 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Harrison Hynes (M) Fremantle SLSC 6
2 Trent Huzzard (M) Scarboro SLSC Inc 5
3 Jacob McIvor (M) Secret Harbour SLSC 4

U/15 Female 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Emily Windsor (F) Trigg Island SLSC 6
2 Elise Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 5
3 Lillyan Rosich (F) Mullaloo SLSC 4

U/15 Female 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Emily Windsor (F) Trigg Island SLSC 6
2 Elise Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 5

U/15 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Emily Windsor (F) Trigg Island SLSC 6
2 Lillyan Rosich (F) Mullaloo SLSC 5
3 Dempsey Quartermaine (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 4
4 Elise Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 3
5 Naomi McDougall (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 1

U/15 Female 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Elise Airey (F) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Emily Windsor (F) Trigg Island SLSC 5
3 Lillyan Rosich (F) Mullaloo SLSC 4

U/15 Male 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Daniel Snook (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Byron Kimber (M) Mullaloo SLSC 5

U/15 Male 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Daniel Snook (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Byron Kimber (M) Mullaloo SLSC 5

U/15 Male 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Daniel Snook (M) Sorrento SLSC (Inc) (WA) 6
2 Byron Kimber (M) Mullaloo SLSC 5

U/17 Female 100m Manikin Carry with Fins

Place Name Club Points
1 Felicity Metcalfe (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 6
2 Tyla Savage (F) Trigg Island SLSC 5
3 Isabella Walker (F) City of Perth SLSC 4

U/17 Female 100m Manikin Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Isabella Walker (F) City of Perth SLSC 6
2 Felicity Metcalfe (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Tyla Savage (F) Trigg Island SLSC 4

U/17 Female 50m Freestyle with Fins

Place Name Club Points
1 Isabella Walker (F) City of Perth SLSC 6
2 Felicity Metcalfe (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Tyla Savage (F) Trigg Island SLSC 4

U/17 Female 50m Manikin Carry

Place Name Club Points
1 Isabella Walker (F) City of Perth SLSC 6
2 Felicity Metcalfe (F) Coogee Beach SLSC Inc (WA) 5
3 Tyla Savage (F) Trigg Island SLSC 4

U10/U11 Female 100m Patient Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Scarboro SLSC Inc Team A
Alice Harwood (F), Ella Tobin (F)
Scarboro SLSC Inc 6
2 Trigg Island SLSC Team A
Mikaela Innocent (F), Laura Kelly (F)
Trigg Island SLSC 5
3 Fremantle SLSC Team A
Cameron Currey (F), Gabrielle Gibbons (F)
Fremantle SLSC 4
4 Coogee Beach SLSC Inc (WA) Team A
Imogen Ashworth (F), Mia Tigchelaar (F)
Coogee Beach SLSC Inc (WA) 3
5 Secret Harbour SLSC Team A
Ava Arscott (F), Jessica Noorman (F)
Secret Harbour SLSC 2
6 Scarboro SLSC Inc Team B
Amy Jones (F), Saskia Wigley (F)
Scarboro SLSC Inc 1
7 Mullaloo SLSC Team A
Sophie Mills (F)
Mullaloo SLSC 0
8 Coogee Beach SLSC Inc (WA) Team B
Ava McAlinden (F)
Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0

U10/U11 Male 100m Patient Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Trigg Island SLSC Team A
Jarvis Caren (M), Heath Lindup (M)
Trigg Island SLSC 6
2 Sorrento SLSC (Inc) (WA) Team A
Rhys Bawden (M), Marcus Turner (M)
Sorrento SLSC (Inc) (WA) 5
3 Fremantle SLSC Team A
Nicholas Davidson (M), Charlie Groom (M)
Fremantle SLSC 4
4 Trigg Island SLSC Team B
Mitchell Ballardin (M), Zachary Mills (M)
Trigg Island SLSC 3
5 Scarboro SLSC Inc Team B
Robert Johnson (M), Max Reece (M)
Scarboro SLSC Inc 2
6 Mullaloo SLSC Team A
Declan Hewlett (M), Connor Mahon (M)
Mullaloo SLSC 1
7 Scarboro SLSC Inc Team A
Cooper Howard (M), Riley Somers (M)
Scarboro SLSC Inc 0
8 Trigg Island SLSC Team C
Jett Jaeger-Harvey (M), Kallan Parsons (M)
Trigg Island SLSC 0

U12/U13 Female 100m Patient Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Secret Harbour SLSC Team A
Grace Aberhart (F), Jasmine Noorman (F)
Secret Harbour SLSC 6
2 Scarboro SLSC Inc Team A
Phoebe Jones (F), Amber Passera (F)
Scarboro SLSC Inc 5
3 Mullaloo SLSC Team B
Heather Bytheway (F), Neve Macleod (F)
Mullaloo SLSC 4
4 Mullaloo SLSC Team A
Annika Rasmussen (F), Chloe Weir (F)
Mullaloo SLSC 3
5 Fremantle SLSC Team A
Charlotte Gibbons (F), Hannah Lea (F)
Fremantle SLSC 2
6 Scarboro SLSC Inc Team B
Jane Harwood (F), Morgan Knox (F)
Scarboro SLSC Inc 1
7 Coogee Beach SLSC Inc (WA) Team A
Zoe Capper (F), Kali Grayson-Dharmaputri (F)
Coogee Beach SLSC Inc (WA) 0
8 Secret Harbour SLSC Team B
Ella Arscott (F), Ava Arscott (F)
Secret Harbour SLSC 0

U12/U13 Male 100m Patient Tow with Fins

Place Name Club Points
1 Fremantle SLSC Team A
James Currey (M), Kelton Rothnie (M)
Fremantle SLSC 6
2 Scarboro SLSC Inc Team A
Maverick Cake (M), Benjamin Snook (M)
Scarboro SLSC Inc 5
3 Trigg Island SLSC Team B
Jackson Ballardin (M), Jonah Thomas (M)
Trigg Island SLSC 4
4 Fremantle SLSC Team B
Brennus Fogarty-Pryor (M), Felix Torralbo Straton (M)
Fremantle SLSC 3
5 Mullaloo SLSC Team A
Ryan Hewlett (M)
Mullaloo SLSC 2
6 Trigg Island SLSC Team A
Kai Marchetto (M), Luka Moore (M)
Trigg Island SLSC 1
Export as PDF

Our partners